KONTAKTY

Bego - Bohemia
Kyjevská 41,
530 07 Pardubice
tel: +420 603 996 859
napište nám

NOVINKY

arr3Vyhodnocení soutěže za rok 2019Hlasování za rok 2019 o nejlépe zapěstované begonie O konečném pořadí zaslaných snímků budou... arr3Nový katalog begonií 2021Nový katalog begonií na rok 2021 je připraven a stáhnout si jej můžete zde. ... arr3Přihlášení k odběru novinekPro přihlášení k odběru novinek se můžete zaregistrovat zde. Později se můžete opět kdykoliv...

Úvod » Nabídka mladých rostlin

Nabídka mladých rostlin

V této sekci objednáváte mladé rostliny které budou expedovány v měsících dubnu až červnu.

Nabízíme mladé sazenice odzkoušených křížení. Rostliny jsou ve stadiu dvou až tří pravých listů, určené k hrnkování nebo volné výsadbě. Rostliny již dobře drží bal a proto snášejí dobře dopravu.

Zboží expedujeme od začátku dubna do konce června.  Doprava je zajištěna službou Zásilkovna a to buď rozvozem na adresu (službou DPD), nebo na výdejní místo které si zvolíte (dostanete avizo), či vlastním odvozem (osobní odběr). Záleží jen na tom, jak se rozhodnete. Závazné objednávky přijímáme od měsíce října až do konce června a vyřizujeme je podle došlého pořadí. Není–li u křížení uvedeno jinak, jedná se vždy o rostliny plnokvěté. Pokud nebude Vámi objednaná odrůda již k dispozici, pokusíme se ji nahradit odrůdou podobnou.
K zásilce je počítáno poštovné a balné podle jejího rozsahu. Průměrná zásilka s dobírkou  vychází na 135,-Kč + balné
35,-Kč (dle váhy a rozsahu). Minimální počet objednaných kusů je 12 sazenic (různých odrůd begonií, voskovek či balkonovek). Případné dotazy je možné odpovědět kdykoliv na telefonním čísle: 603 996 859.

 

                                                                                                                  S pozdravem

                                                                                                                       Ladislav Urs                                                                                                                                         


Firma Bego – Bohemia jako šlechtitelská a produkční firma rostlinného materiálu a provozovatelem  internetového obchodu, je registrovaná  u Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského (ÚKZUZ). Dále jako internetový prodejce rostlin, rostlinných produktů a jiných předmětů podléhající fytosanitární regulaci, máme povinnost u smluv uzavřených na dálku (objednávky přes e-shop) vystavovat rostlinolékařské pasy k rostlinám dodávaným konečným uživatelům. Tato povinnost plyne z nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2031 o ochranných opatřeních proti škodlivým organismům rostlin.

Vice informací o fytosanitární regulaci a zákazech dovozu určitých rostlin na území EU a do chráněných zón EU a o vysoce rizikových rostlinách naleznete na webu ÚKZUZ.

http://eagri.cz/public/web/ukzuz/portal/fytosanitarni-rezim-eu-k-14-12-2019.html

http://eagri.cz/public/web/ukzuz/portal/skodlive-organismy/vnitrni-trh-eu/vnitrni-trh-eu/