KONTAKTY

Bego - Bohemia
Kyjevská 41,
530 07 Pardubice
tel: +420 603 996 859
napište nám

NOVINKY

arr3Nový katalog begonií 2019Nový katalog begonií na rok 2019 si můžete stáhnout zde. Registrovaným zákazníkům posíláme informaci...

Úvod » Nabídka mladých rostlin

Nabídka mladých rostlin

V této sekci objednáváte mladé rostliny které budou expedovány v měsících dubnu až červnu.

Nabízíme mladé sazenice odzkoušených křížení. Rostliny jsou ve stadiu dvou až tří pravých listů, určené k hrnkování nebo volné výsadbě. Rostliny již dobře drží bal a proto snášejí dobře dopravu.

Zboží expedujeme od začátku dubna do konce června. Doprava je zajištěna buď poštou - balík do ruky (do druhého dne) nebo vlastním odvozem (osobní odběr). Záleží jen na tom, jak se rozhodnete. Závazné objednávky přijímáme od měsíce října až do konce června a vyřizujeme je podle došlého pořadí. Není–li u křížení uvedeno jinak, jedná se vždy o rostliny plnokvěté. Pokud nebude Vámi objednaná odrůda již k dispozici, pokusíme se ji nahradit odrůdou podobnou.
K zásilce je počítáno poštovné a balné podle jejího rozsahu. Průměrná zásilka s dobírkou (balík do ruky) vychází na 125,-Kč + balné
30,-Kč (dle váhy a rozsahu). Minimální počet objednaných kusů je 12 sazenic (různých odrůd begonií, voskovek či balkonovek). Případné dotazy je možné odpovědět kdykoliv na telefonním čísle: 603 996 859.